× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Gry Kino Przepisy Rekordy
×

Wyszukaj artykuł

Pensjonat "Czerwona Róża"

Region:Mazury

Pisz

ul. Warszawska 12

80 zł

za Dobę


Kontakt

tel.: (87) 425 08 17

tel.: +48 607 989 794

Ocena: Brak

Udogodnienia:

Opis obiektu:

"Czerwona Róża" jest kameralnym pensjonatem położonym w cichym i urokliwym miejscu Pisza, w bezpośrednim sąsiedztwie parku nad rzeką Pisą. Oferujemy 10 miejsc w pokojach 2-osobowych z TV i łazienkami. Obiekt dysponuje również zapleczem kuchennym jadalnią i pokojem wypoczynkowym. Obiekt jest całoroczny.

Położenie pensjonatu jest jego wielką zaletą ponieważ spokój tego miejsce gwarantuje bardzo dobry wypoczynek przy jednoczesnych możliwościach jakie daje bliskie sąsiedztwo centrum miasteczka (sieć handlowa, placówki kultury i rekreacji, kościoły itd.)

"Czerwona Róża" oprócz bardzo dobrej bazy mieszkalnej oferuje również doskonałe możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu. Miłośnicy biesiad i wieczornych rozmów mają do dyspozycji zadrzewiony ogród oraz stacjonarnego grilla. Dla wędkarzy jest także wędzarnia. Wydzielone są również miejsca postojowe dla samochodów. Obiekt jest bezpieczny.

W turystycznej ofercie "Czerwonej Róży" znajdują się:

  • rowerowe wycieczki po Puszczy Pieskiej wraz z obejrzeniem skutków huraganu
  • spływy kajakowe rzeką Pisą z możliwością obserwacji żeremi bobrów
  • kajakarskie wędrówki po jeziorach Roś lub innych okolicznościowych jeziorach (Nidzkie, Wiartel, Brzozolasek......)
  • rejsy spacerowe żaglówką
  • rejsy statkiem po Wielkich Jeziorach Mazurskich w tym po największym w Polsce jeziorze Śniardwy
  • zwiedzanie pobliskich zabytków i atrakcji - Gierłoży byłej wojennej kwatery Hitlera, Świętej Lipki, Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie i wielu innych
  • bardzo dobra kuchnia - specjalność dania z mazurskich ryb