× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Gry Kino Przepisy Rekordy
×

Wyszukaj artykuł

Hotel Roś**

Region:Mazury

Pisz

Al. Turystów 3

130 zł

za Dobę


Kontakt

tel.: (087) 423–49–60

Ocena: Brak

Udogodnienia:

Opis obiektu:

Hotel Roś** to komfortowa baza noclegowa oraz wspaniałe miejsce do wypoczynku na Mazurach. Całkowita powierzchnia kompleksu to ok. 5 ha,  z czego ponad 3 ha to teren „zielony”. Tak rozległy obszar w połączeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki Pisy i Jeziora Roś stwarzają nieograniczone warunki do rodzinnego wypoczynku, a także organizacji różnego rodzaju imprez.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 27 pokoi o wysokim standardzie, które łącznie pomieścić mogą do 90 gości. W hotelu znajduje się również bardzo duża restauracja urządzona w stylu pruskim oraz dwie sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem.

Oprócz hotelu na nasz kompleks składają się: duża kamienna Chata Grillowa, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów, czarter jachtów, pole namiotowo - campingowe, 2 kąpieliska, plac zabaw dla dzieci, parking, marina, slip łodzi, hangar na łodzie, oddzielne sanitariaty przygotowane do obsługi portu oraz imprez zorganizowanych.