× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Gry Kino Przepisy Rekordy
×

Wyszukaj artykuł

Guzianka Ośrodek Wypoczynkowy

Region:Mazury

Ruciane Nida

Guzianka 7

195 zł

za Dobę


Kontakt

tel.: 693 749 999

tel.: 693 748 999

Ocena: Brak

Udogodnienia:

Opis obiektu:

Ośrodek położony jest na obrzeżu znanej mazurskiej miejscowości turystycznej Ruciane-Nida, na skraju Puszczy Piskiej i Mazurskiego Parku Krajobrazowego, bezpośrednio nad urokliwym jeziorem Bełdany, będącego częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Guzianka to także wspaniałe miejsce do uprawiania sportów wodnych, a Ruciane - Nida jest punktem wypadowym do żeglowania po Wielkich Jeziorach Mazurskich. W sąsiedztwie znajduje się śluza wodna, łącząca Bełdany z Jeziorem Nidzkim.

Ośrodek dysponuje bazą noclegową dla 180 osób, posiada pokoje 1 i 2 -osobowe oraz apartamenty w budynku hotelowym, a także całoroczne domki 4 - 6 osobowe, gastronomia ośrodka serwuje smaczną domową kuchnię, w klimatyzowanej restauracji mieszczącej 150 osób. port żeglarski oferuje sprzęt pływający, kawiarnia, sala fitness, boiska do siatkówki, korty tenisowe, sala gier, kąpielisko, plac zabaw dla dzieci, krąg ogniskowy, kuchnię dla gości, kącik zabaw dla dzieci w lipcu i sierpniu, gabinet kosmetyczny, w ofercie: masaże izometryczne, relaksacyjne, sportowe oraz zabiegi na ciało i twarz.